• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому до ДНЗ

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів району, яка здійснюється батьками або особами, які їх замінюють, чи районним реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади»

/Files/images/images.jpeg

Якщо Ви обрали наш садочок:


Правила прийому до ДНЗ

* В дошкільний навчальний заклад приймаються діти від 1.5 до 6(7) років.

* Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач ДНЗ протягом календарного року на підставі:

заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

медичної довідки про стан здоров’я дитини;

довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

копії свідоцтва про народження;

запису в електроній черзі;

на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу.

* Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

* Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками./Files/images/lenta_dva_mishki.gif


Шановні батьки!

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил в ДНЗ "Золота рибка"

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 9.00 та забирати до 18.00.

2. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності .

5. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання (головний біль, хворе горло та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до садочка саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.

9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

10. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо)./Files/images/7255%20(1).gif

Кiлькiсть переглядiв: 567

Коментарi